Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej

Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego  w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców – LICEALIADA

18 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Do rozgrywek chłopców zgłosiło się 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy:

1. SU w Lubartowie 4. ZS nr 2 w Lubartowie

2. ZS w Kocku. 5. II LO w Lubartowie

3. RCEZ w Lubartowie. 6. ZS w Ostrowie Lubelskim.

Finał: ZS 2 Lubartów – RCEZ Lubartów 2-0

Po rozegraniu wszystkich spotkań wyłoniono zwycięzcę Mistrzostw Powiatu, którym została drużyna ZS nr 2 w Lubartowie.

5-6. SU w Lubartowie

Skład ZS nr 2 Lubartów – Sikora Hubert, Michałów Filip, Białek Michał, Danicki Piotr, Harasim Krystian, Misiak Wiktor, Zbiciak Bartosz, Zdunek Jakub, Wasilewski Michał, Zbiciak Przemysław, Bojanowski Jakub, Stefański Krzysztof.

19 grudnia odbyły się również Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. Do turnieju zgłosiły się dwie drużyny. Rozegrano mecz 2 razy po 10 minut.

Wynik meczu:

ZS 2 Lubartów – RCEZ Lubartów 7:1

Kolejność:

1. ZS 2 Lubartów – opiekun Marek Kitliński

2. RCEZ Lubartów – opiekun Tomasz Usow

Drużyny otrzymały wodę, dyplomy oraz puchar. Fundusze na organizację turnieju zostały przekazane przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie. Organizatorem turnieju był Łukasz Iwanek, sędziami zawodów Piotr Lewin i Paweł Zieliński.