Mistrzostwa w pływaniu o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów

W sobotę 15 października na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie odbędą się zawody pływackie „IV Mistrzostwa w pływaniu o puchar Burmistrza Miasta Lubartowa”. Impreza rozpocznie się o godzinie 9.00. W zawodach mogą uczestniczyć osoby indywidualne, jak i zawodnicy zrzeszeni w klubach, stowarzyszeniach i szkółkach pływackich. Górna granica wieku to 15 lat. Zawody rozegrane zostaną w 10 kategoriach wiekowych. Najmłodsza kategoria to 2010 i młodsi, najstarsza 2001.

Karty zgłoszeniowe oraz oświadczenia dla rodziców (dla osób niepełnoletnich) do pobrania na stronie klubu LKP SKALAR www.lkp-skalar.pl w zakładce Aktualności i odesłania na adres lkp_skalar@onet.pl lub do pobrania i dostarczenia do personelu szatni pływalni do 12 października 2016 r. (środa) do godz. 21.00 (osoby wysyłające zgłoszenia drogą elektroniczną będą proszone o złożenie podpisu w dniu zawodów). Biuro zawodów czynne będzie w dniu 15 października od godziny 8.00 i mieścić się będzie przy barku na pływalni.

Organizatorami zawodów są Lubartowski Klub Pływacki „SKALAR” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Impreza pod patronatem Burmistrza Miasta Lubartów Janusza Bodziackiego. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

plakat_a3_burmistrza_skalar