MKS „Lubartów – klub sztuk walki z mianem najlepszego klubu sportowego regionu 

MKS „Lubartów” został wyróżniony w plebiscycie Kuriera Lubelskiego i został najlepszym klubem sportowym w Powiecie Lubartowskim, a utytułowana zawodniczka i Trenerka MKSu zgarnęła dwie nagrody:- Najlepsza zawodniczka Powiatu Lubartowskiego w kategorii Kobiety.- III Miejsce w Województwie.
Jest to kolejny sukces i wyróżnienie Lubartowskiego Klubu. W minionym roku również sięgnęli po pierwsze miejsce w naszym Powiecie. 
Jakub Adamczyk – Prezes MKS „Lubartów”: „Jest to zwieńczenie naszych działań, naszej pracy, naszego wysiłku. Takie nagrody cieszą ale priorytety pozostają niezmienne: ciężka praca i dążenie na sam szczyt sportowy Mieszanych Sztuk Walki przez naszych zawodników. Jako Klub zrobiliśmy niesamowity progres infrastrukturalny oraz szkoleniowy. Rozwijamy się w każdej płaszczyźnie i to jest istotne. Dajemy możliwości aktywności fizycznej dla każdego mieszkańca naszego Miasta i Powiatu. Cieszymy się, że jest to widoczne na zewnątrz.”
MKS w 2022 roku już sięgnął po Mistrzostwo Polski MMA oraz BJJ, zawodnicy stawali również na podium na innych dużych wydarzeniach sportowych.