MKS „Lubartów” na podium Mistrzostw Polski MMA 

Zawodnicy MKS „Lubartów” wzięli udział w Mistrzostwach Mieszanych Sztuk Walki organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska. Jest to jedna z największych, profesjonalnych organizacji zajmujących się amatorskim MMA w Polsce.
MKS wystawił 3 reprezentantów: Martyna Kozłowa, Marta Rodzik, Krystian Olszta.
Dwójka z nich wróciła do Lubartowa z medalami! Krystian Olszta – Tak jak zdążył nas już przyzwyczaić ten młody Wojownik nigdy ale to nigdy nie daje za wygraną! Tak było i tym razem! Krystian wystartował tydzień po jednej z najważniejszych walk w swojej dotychczasowej karierze. Nie było to dla Niego trudnością i po trzech walkach zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski MMA 2022.
Martyna Kozłowska – Młoda, ambitna zawodniczka, która w tym roku już wygrała Puchar Polski MMA, pokazała się ze świetnej storny na wielu wydarzeniach BJJ i MMA, tym razem udowodniła swoją wartość w oktagonie MMA Polska. Stoczyła świetną walkę finałową na dystansie 3 rund po 3 minuty z zawodniczką cięższą od siebie o ponad 6 kg! Finalnie oponentka zwyciężyła na punkty ale prawdziwym zwycięzcą tego pojedynku była reprezentantka MKSu! Zyskała niesamowite doświadczenie i obycie w pełnej formule MMA! Lubartów i MKS reprezentowała również Marta Rodzik. Następne starty Lubartowskich zawodników już niebawem!