MKS „Lubartów” we współpracy z Lewartem

MKS „Lubartów” i MKS Lewart Lubartów podpisały umowę współpracy, która przyczyni się do wzrostu poziomu i profesjonalizmu lubartowskich sportowców!

 

Co dzięki tej współpracy ? Darmowe korzystanie z obiektu MKS „Lubartów” dla piłkarzy Lewartu; możliwość przeprowadzania jednostek treningowych, okresów przygotowawczych na obiekcie MKS „Lubartów”; pełne, nieodpłatne wsparcie Trenerskie MKSu dla zawodników i szkoleniowców Lewartu. Od kilkunastu lat MKS „Lubartów” otwiera drzwi przed drużynami piłkarskimi w naszym regionie, teraz przyjęło to formę oficjalnej współpracy. Dzięki temu będzie możliwa płynna i profesjonalna współpraca mająca na celu rozwój lubartowskiego footballu.

Współpraca ta w moim mniemaniu zdecydowanie poprawi umiejętności ogólnosportowe naszych Lubartowskich piłkarzy. Infrastruktura, kadra trenerska jaką dysponujemy, czy to pod kątem rozwoju siłowego, wytrzymałościowego czy stricte motorycznego w dużym stopniu jest w stanie pomóc w przygotowaniach do nadchodzącej rundy wiosennej Lewartu. Zdajemy sobie sprawę z powagi aktualnej sytuacji w Lubartowskim środowisku piłkarskim i damy od siebie jak najwięcej, aby pomóc w osiągnięciu wyznaczonego celu. Dyscyplina ta jest nam bliska i dołożymy wszelkich starań aby sięgnąć po cel postawiony na nadchodzącą rundę oraz zadbamy o rozwój i pomoc drużynom Juniorskim, aby były silnym zapleczem seniorów – mówi Jakub Adamczyk, prezes MKS „Lubartów”:

Daniel Cieśla, prezes MKS Lewart Lubartów podkreśla, że Klub stara się nieustannie iść do przodu, mimo wielu przeszkód. – Uważam, że współpraca ta to doskonała forma wsparcia dla naszych zawodników i szkoleniowców. Baza sportowa, kadra trenerska oraz zaplecze jakim dysponuje MKS „Lubartów” daje duże możliwości rozwoju. Cieszę się, że wspólnie możemy rozwijać Lubartowski sport, bez podziałów i złowrogiego nastawienia. Jest to idea sportu jaką chcemy kultywować – mówi.

 

MKS „Lubartów”

rpt