Młodzieżowe drużyny piłkarskie MOSiR Lubartów

Młodzicy młodsi

Dolny rząd od lewej: Jakub Ksiądz, Adrian Bartkiewicz, Bartłomiej Malesa, Maciej Szczygieł, Dawid Szpanbrukier, Maciej Gątarski.Środkowy rząd od lewej: Paweł Chwalisz, Kacper Ziemski, Konrad Kozieł, Jakub Czelej, Kacper Domownik, Karol Dzięgielewski, Jakub Jezior. Górny rząd od lewej: trener Marek Och, Kacper Wąsik, Natan Marciniak, Mateusz Sowisz, Jan Kolano, Bernard Siodłowski, Marek Winiarski. W kadrze zespołu znajdują się także: Bartosz Tatarczak, Dominik Capała, Jakub Dyjakiewicz, Aleksander Iwan, Albert Kornacki, Adam Kaczmarek, Patryk Koc, Łukasz Osior, Mateusz Paśnik, Piotr Danicki, Dominik Szyszka, Mikołaj Ściobiorski.

 

 

TRENER: MAREK OCH

 

Pracę z chłopcami rozpocząłem w kwietniu br. W sierpniu braliśmy udział w sześciodniowym ogólnopolskim Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej w Krasnymstawie. Chłopcy mają też za sobą integracyjną wycieczkę na mecz T-Mobile Ekstraklasy Polonia Warszawa – Ruch Chorzów. W drużynie są zawodnicy urodzeni w 2001 i 2002 roku. Od września występujemy w Wojewódzkiej Lidze Młodzików Młodszych. Najważniejsze w tym wieku i na tym etapie szkolenia są przede wszystkim nauka i doskonalenie techniki piłkarskiej oraz kształtowanie koordynacji ruchowej w grach i zabawach. Moim zdaniem wynik sportowy w tych rocznikach nie jest najważniejszy. Obserwując chęci, ambicję i zaangażowanie na meczach i treningach tych młodych piłkarzy, aż chce się pracować.

 

 

 Młodzicy starsi

 

Dolny rząd od lewej: Jakub Zdunek, Wiktor Misiak, Bartosz Duda, Patryk Przybyś. Środkowy rząd od lewej: Jakub Tomasiak, Kacper Muzyka, Daniel Gliniak, Wojciech Wojciechewicz. Górny rząd od lewej: trener Paweł Majcher, Przemysław Drabik, Łukasz Najda, Damian Drozd.W kadrze zespołu znajdują się także: Szymon Gdula, Maksymilian Sowa, Michał Wasilewski, Kamil Zdunek, Paweł Puliński.

 

 

 

TRENER: PAWEŁ MAJCHER

Młodzicy starsi MOSiR „Lewart” Lubartów to chłopcy urodzeni w rocznikach 2000 i 2001. Grają oni w Wojewódzkiej Lidze Młodzików Starszych, gdzie przeciwnikami są m.in. takie zespoły jak Motor Lublin, Bogdanka Łęczna, TOP 54 Biała Podlaska, Avia Świdnik, czy Widok Lublin.
Moi podopieczni trenują trzy razy w tygodniu, doskonaląc swoje umiejętności piłkarskie. W treningu nacisk kładziony jest przede wszystkim na dokładność wykonywanych elementów technicznych. Zajęcia treningowe opierają się na doskonaleniu techniki indywidualnej, koordynacji ruchowej, grach i zabawach.

Grupę młodzików starszych prowadzę od początku sierpnia br. Aktualnie prowadzony jest nabór chętnych chłopców z roczników 2000 i 2001, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pice nożnej w zespole MOSiR „Lewart” Lubartów.