Modernizacja nowoczesnej sali sztuk walki w MKS „Lubartów”

Duże zmiany w wiodącym klubie sztuk walki w naszym regionie. MKS „Lubartów” rozpoczął modernizację sali przeznaczonej do szkolenia sztuk walki w swojej siedzibie.

Nowa sala stanie się najnowocześniejszym obiektem sportów walki w mieście i naszym regionie. Profesjonalna mata Tatami rozłożona po całej płaszczyźnie podłoża. Najwyższej jakości obicia ścienne służące do nauki walki pod „siatką”. Oktagon złożony z przęseł, dzięki któremu zawodnicy będą w stanie doskonalić swoją walkę w klinczu przy siatce. Kolejnymi zmianami, jakie nastaną w sali MKS- to wymiana sprzętu typu: tarcze, worki, rękawice i wiele innych udogodnień.

Niewątpliwie będzie to unikalne miejsce na mapie Lubartowa. Takich miejsc w Województwie Lubelskim jest niewiele. Cieszy fakt, że Lubartów będzie dysponował takimi warunkami szkoleniowymi.
Jeszcze niedawno zawodnicy lubartowskiego MKS, Mistrzowie Polski i Europy, czołowi wojownicy swoich kategorii wagowych w Polsce trenowali na macie rozkładanej na korytarzu szkolnym SP 3.


Po długich wojażach udało się! Uzyskaliśmy wystarczające wsparcie, nawiązaliśmy współprace dzięki którym nasi zawodnicy będą mogli w komfortowych warunkach podnosić swoje umiejętności. Ludzie wspierający sport cenią profesjonalizm jaki staramy się utrzymać. Z całego serca dziękujemy za okazane wsparcie i działania progresujące tę inwestycję. Szerokie podziękowania przekażemy po zakończeniu modernizacji. Okres starań o modernizację tej sali to długi czas, ale myślę, że możemy z dumą i podniesionym czołem patrzeć w przód! Wchodzimy do wyższej ligi pod względem infrastrukturalnym. A już niedługo zrobimy kolejny krok w sferze sportowej. Szykuje się coś naprawdę dużego i doniosłego– mówi Jakub Adamczyk, prezes MKS „Lubartów”.

Całość inwestycji powstanie dzięki wsparciu działaczy zewnętrznych oraz środków pozyskanych z grantów, firm wspierających sport.