Możesz zostać uczniem ZS nr 2

Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie zaprasza ósmoklasistów do nauki w szkole.

DLACZEGO MY?

– będziesz uczył się w najlepszej szkole w powiecie

– rozwiniesz swoje pasje

– otworzysz swój umysł na nowe technologie

– zwiedzisz świat

CO JESZCZE?

– konkursy, olimpiady, zawody sportowe,

– przedmiotowe koła zainteresowań,

– koncerty, dyskoteki,

– Samorząd Uczniowski,

– Szkolny Klub Wolontariusza,

– kilka grup teatralnych,

– Klub Honorowego Krwiodawcy,

– Uczniowski Klub Sportowy TOP,

– Szkolny Klub Wędkarski ROBAL,

– Oglądanie Na Ścianie,

– Dyskusyjny Klub Filmowy,

  • Teatr w Trampkach,

  • -Szkolny Klub Zwierzoluba,Klasa matematyczno – fizyczna

ZS nr 2 oferuje naukę w klasach:

Nauka w „mat–fizie” umożliwi Ci studiowanie na politechnice oraz kierunkach ścisłych. Absolwenci tych kierunków są najbardziej poszukiwani na rynku pracy. Wysokiej klasy specjaliści dziedzin ścisłych i technicznych są potrzebni na całym świecie. Pomożemy Ci wykonać pierwszy krok w kierunku realizacji Twoich marzeń.

Klasa matematyczno – geograficzna

Jesteś osobą przedsiębiorczą? Masz zdolności matematyczne i analityczne- to ta jest klasa stworzona dla Ciebie. Będziesz mógł dostać się na studia związane z sektorem finansowym (banki, fundusze, giełda papierów wartościowych) oraz inne studia, które dają gwarancję podjęcia dobrze płatnej pracy.

Klasa prawnicza

Zostaniesz przygotowany do studiów prawniczych, administracyjnych, politologicznych, socjologicznych. Czekamy na pasjonatów historii, oraz żeby w przyszłości tych z was, którzy marzą o pracy w sądzie, kancelarii adwokackiej lub prokuraturze. Zyskasz wiedzę o świecie oraz umiejętności językowe, które pozwolą ci również dostać się na takie kierunki jak stosunki międzynarodowe, czy europeistyka.

Klasa humanistyczno-psychologiczna

Klasa stworzona dla osób twórczych i pełnych pasji. Nauka w niej daje możliwość poznania literatury polskiej i obcej. Będziesz przygotowany do studiów humanistycznych i filologicznych. Możesz również śmiało spróbować swoich sił na kierunkach psychologicznych czy pedagogicznych. Z otwartymi rękami przyjmą Ciebie również uczelnie specjalizujące się w dziennikarstwie, czy archeologii.

Klasa biologiczno – chemiczna

Zostaniesz tu przygotowany do studiów na takich kierunkach, jak medycyna, farmacja, weterynaria czy kierunki przyrodnicze. Możesz też studiować pedagogikę lub psychologię. Po biol-chemie znajdziesz pracę jako ratownik medyczny, analityk laboratoryjny, czy przedstawiciel handlowy.

Klasa społeczno – administracyjna

W tej klasie dowiesz się jak funkcjonuje społeczeństwo i zapoznasz się z działalnością organizacji międzynarodowych. Staniesz się specjalistą w zakresie prawa oraz ustrojów politycznych. Będziesz mógł podjąć studia socjologiczne, politologiczne czy administracyjne. Możesz także spróbować swoich sił w marketingu czy reklamie.

Technikum Zawodowe nr 2 (technik informatyk)

Jesteśmy pewni, że po ukończeniu Technikum komputer nie będzie miał przed Tobą najmniejszych tajemnic. Zdobędziesz umiejętność pisania programów, czy tworzenia stron WWW. Atutem jest również praca na najnowszym sprzęcie pod opieką doświadczonych nauczycieli. Wybierając naszą szkołę masz przed sobą 5 lat nauki, które dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń. Absolwenci naszego technikum studiują na kierunkach informatycznych i politechnicznych. Możesz również zaraz po ukończeniu szkoły podjąć pracę w firmach z branży IT.

Więcej informacji na WWW.zs2.lubartow.pl

Zapraszamy do ZS2