Muzeum zaprasza do współpracy fotografów

Muzeum Ziemi Lubartowskiej i Lubartowskie Towarzystwo Regionalne z okazji przypadającej w tym roku 480. rocznicy założenia miasta Lubartowa przygotowują wystawę fotograficzną pt. „Lubartów w 480 odsłonach”.

Wystawa ma pokazywać Lubartów oczami jego mieszkańców – najważniejsze zabytki, najstarsze uliczki, ciekawe miejsca, interesujące szczegóły architektoniczne, zielone tereny miasta oraz mieszkańców w ich codziennym życiu. W związku z powyższym zapraszamy pasjonatów fotografii – amatorów i profesjonalistów – do udziału we wspólnym przedsięwzięciu. Stwórzmy panoramę Lubartowa! Pokażmy różne oblicza i odsłony naszego Miasta! Autorom fotografii nie stawiamy żadnych ograniczeń – zdjęcia mogą być nowe lub mieć kilkadziesiąt lat. Ciekawe, niebanalne, zaskakujące ujęcia Lubartowa znajdą swoje miejsce na muzealnej ekspozycji.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w tym przedsięwzięciu prosimy o kontakt z Muzeum (tel. 81 855 28 08, email: [email protected])

Wyeksponowane w muzeum fotografie posłużą do stworzenia pamiątkowego lubartowskiego albumu, który planujemy wydać w najbliższej przyszłości.

Zapraszamy do wspólnego stworzenia panoramy 480 – lecia Lubartowa!