Na Gali MCF 9 w Rykach

25 listopada w Rykach odbyła się Gali MCF 9, w której wzięli udział zawodnicy KS Workout – Marcin Pacek, Kamil Baran i Patryk Dudzik. Stoczyli oni 3 pojedynki półzawodowe.

Patryk Dudzik pokonał Rafała Buczka przez poddanie balachą w 3 rundzie. Krótki okres przygotowawczy po długim czasie roztrenowania gwarantował emocje w tym spontanicznie przyjętym pojedynku, zakończonym ulubioną techniką. Kamil Baran przegrał z Szymonem Wielebą przez duszenie zza pleców w 3 rundzie. To debiut zaledwie 16 -letniego wychowanka na wydarzeniu tej rangi, po blisko 2 latach treningu, to kolejny ważny i udany krok w rozwoju.

Marcin Pacek pokonał Bartłomieja Piecha przez TKO w 1 rundzie. 17- latek stanął do rywalizacji w karcie głównej gali, z najmocniejszym do tej pory przeciwnikiem. Wynik jest najlepszym przykładem, jakie efekty przynosi talent poparty ciężką, konsekwentną pracą, która może być wzorem dla wielu młodych sportowców.

Dziękujemy koleżankom i kolegom z maty za pomoc w przygotowaniach, kibicom zgromadzonym na hali i tym, którzy nie mogli być z nami, ale trzymali mocno kciuki, oraz wszystkim, którzy nam zaufali i wspomagają nasz rozwój. To nasz kolejny wspólny sukces – mówią trenerzy KS Workout.

opr. Red.