Na widok policjantów narkotyki wyrzucił przez okno

Lubartowscy kryminalni zatrzymali 18-latka, u którego ujawnili narkotyki. Młody mężczyzna na widok funkcjonariuszy wyrzucił je przez okno swojego pokoju. Wstępne badanie testerem narkotykowym wykazało, że substancjami znajdującymi się w woreczkach była marihuana i amfetamina. Mieszkańcowi gm. Serniki za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci wydziału kryminalnego lubartowskiej komendy pojechali do jednej z posesji w gm. Serniki. Z ich ustaleń wynikało, że 18-latek może posiadać substancje zabronione. Przypuszczenia okazały się trafne. Na miejscu młody mężczyzna widząc policjantów, przez okno swojego pokoju znajdującego się na piętrze budynku, wyrzucił foliowe woreczki oraz małą wagę. Jak się później okazało były w nich narkotyki.

Wstępne badanie testerem wykazało, że była to marihuana i amfetamina. Ujawnione substancje zostały zabezpieczone, a 18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Mimo młodego wieku, mężczyzna ma już na swoim koncie przestępstwa narkotykowe.

Wkrótce za posiadanie narkotyków będzie odpowiadał przed Sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ES