Nabór do szkółki piłkarskiej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie ogłasza nabór do szkółki piłkarskiej sekcji piłki nożnej chłopców i dziewcząt z roczników 2008-2010 (5-6-7 lat).Obecnie zajęcia w MOSiR prowadzone są w 7 grupach (roczniki 1998 – 2007) – w tym 5 rozgrywkowych (1998 – 2003).

Od 3 lat, tworząc nowe grupy, na długo jeszcze przed rozpoczęciu przez nie rywalizacji, chcemy dać możliwość każdemu dziecku – na początku w grach i zabawach ruchowych, później w zajęciach ukierunkowanych – rozwoju jego sprawności ogólnej, poznania zasad gry, nabycia umiejętności piłkarskich oraz współdziałania w zespole, czego jeszcze kilka lat wstecz nie było – mówi Janusz Gierach Dyrektor MOSiR w Lubartowie

Nabór rozpoczyna się 9 czerwca (wtorek) wraz z pierwszymi zajęciami, które odbędą się na boisku „Orlik” przy szkole SP nr 3 w Lubartowie, o godzinie 17.00. Prowadzącym tworzoną grupę będzie trener MOSiR Paweł Majcher, prowadzący obecnie trampkarza starszego (II miejsce w rozgrywkach ligowych). Zajęcia są nieodpłatne. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Informacje dotyczące naboru można uzyskać pod numerem tel. 660-795-398

pilka