Naucz się pływać bezpłatnie

Bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla uczniów klas I-III szkół podstawowych miasta Lubartów

Forum Aktywności Sportowo-Turystycznej FAST wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie serdecznie zapraszają dzieci z klas I-III ze szkół podstawowych miasta Lubartów na bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania, które odbywać się będą od marca do grudnia br. na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Zajęcia realizowane będą w związku z Ogólnopolskim Projektem Ministerstwa Sportu i Turystyki pt. „Umiem pływać”. Projekt podzielony będzie na 2 edycje: 1 edycja – marzec-czerwiec 2022 r., 2 edycja – wrzesień-grudzień 2022 r.

Zapisy dzieci ze Szkół Podstawowych nr 1 i nr 4 wyłącznie drogą elektroniczną smsem pod nr telefonu 502639591 lub drogą mailową [email protected] w treści: Projekt Umiem pływać, imię i nazwisko dziecka, klasa (np. III c), SP1 lub SP4. Zajęcia prowadzone będą w poniedziałki w godzinach 17.45-18.30 oraz soboty w godzinach 14.25-15.10 (każdy uczestnik zajęć ma możliwość przychodzenia w poniedziałki i soboty, czyli 2 razy w tygodniu). Pierwsze zajęcia odbędą się 28 marca 2022 r. (poniedziałek). Jeżeli jest zgłoszenie mailowe, proszę podać nr telefonu kontaktowy. Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona!!! W sprawie projektu głównym źródłem informacji będzie strona klubowa www.fastlubartow.pl. Prosimy na pierwsze zajęcia przynieść wypełnioną deklarację oraz podpisany regulamin przez opiekuna (do ściągnięcia na stronie www.fastlubartow.pl).

Projekt dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie realizowany jest w klasach. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Lubartów oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Serdecznie zapraszamy

Ekipa FAST