Naucz się pływać bezpłatnie

Bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla uczniów klas I-III szkół podstawowych miasta Lubartowa

Lubartowski Klub Pływacki SKALAR serdecznie zaprasza dzieci z klas I-III ze szkół podstawowych miasta Lubartowa na bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania, które odbywać się będą: II edycja od 17 maja 2018 r. do września lub III edycja od października do grudnia 2018 r. na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Godziny zajęć będą ustalone i podane na stronie internetowej klubu www.lkp-skalar.pl (będą to godziny popołudniowe). Zajęcia realizowane będą w związku z Ogólnopolskim Projektem Ministerstwa Sportu i Turystyki pt. „Umiem pływać” przy współudziale Gminy Miasta Lubartów.
Zapisywać dzieci do projektu można elektronicznie smsem pod nr telefonu 502639591 lub drogą mailową [email protected] w treści: Projekt Umiem pływać, nr edycji, imię i nazwisko dziecka, klasa (np. III c), szkoła. Jeżeli jest zgłoszenie mailowe, proszę podać nr telefonu kontaktowy.
Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona!!! Harmonogram zajęć oraz lista uczestników będą dostępne wkrótce na stronie internetowej www.lkp-skalar.pl. W sprawie projektu głównym źródłem informacji będzie strona klubowa www.lkp-skalar.pl. Prosimy na pierwsze zajęcia przynieść wypełnioną deklarację oraz podpisany regulamin przez opiekuna (dostępne są poniżej do pobrania). Pierwsze zajęcia II edycji odbędą się 17 maja 2018 r. (czwartek) w godzinach 16.05-16.50. Pierwszeństwo na te zajęcia mają uczniowie z SP1 oraz SP4 w Lubartowie. Serdecznie zapraszamy.

Dariusz Klej