Nowa płyta zespołu BeU

Zespół BeU wydaje nową płytę pt. „Jezu, ja” pod patronatem medialnym Lubartowiaka. Premiera jest planowana na październik 2020. 

Zespół Beu występuje w składzie Urszula Bednarczyk, Przemysław Pawlas, Jarosław Maksim. Przygotował już promomix albumu https://www.youtube.com/watch?v=ItmZMwd6tjo&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1IcuQSs8O56z-1ALMkEiUYfsBb0sj209vIXJ_cvGeheImzBtFcG5-Vfwc

Nowa płyta „Jezu, ja” – Jezu, ja… chcę Ci tyle powiedzieć, ale jak przychodzi mówić, to brakuje mi słów. Jezu, idź pierwszy, będę iść za Tobą. Jezu, ja gubię się i tracę Cię z oczu, wątpię, czy to na pewno Ty? Odwracam się – jednak jesteś, wyszedłeś mnie szukać. Masz mnie na oku, znasz mnie. Próbuję iść tam, gdzie inni, ale często zawracasz mnie z drogi. Dlaczego akurat mnie? Przecież to dobra, prosta, szeroka droga, inni świetnie sobie radzą i chwalą ją sobie… Niewiele z tego rozumiem, ale mówię „tak”. Jezu, ja … ufam Tobie.

U źródła muzyki zespołu BeU leży przekonanie, że siebie, swojego powołania można skutecznie szukać tylko w Bogu, dlatego grają najlepiej, jak potrafią, inspirując się Słowem Bożym. Ich muzyka najczęściej określana jest jako pop, ale nie brakuje jej także elementów „czarnych” gatunków: funka, disco, r’n’b, gospel, ale także jazzu i rocka. Piosenki mają polskie teksty, po polsku czytana jest także nazwa zespołu.

https://www.facebook.com/beuzespol/

www.beu.net.pl