NOWOROCZNE BIEGANIE Z MOSIREM

W pierwszy dzień Nowego 2022 Roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie zaprasza na akcję Noworoczne Bieganie z Mosirem
Bieganie ma mieć  dwie formy: Pierwsza to konkurs 2022 metry na 2022 Rok.
Co trzeba zrobić ?
1 stycznia wyjść z domu i odnotować aktywność fizyczną (bieg, chodzenie lub nordic walking) na dystansie minimum 2022 metry.
Aktywność należy zapisać w urządzeniu, z którego korzystacie, a następnie potwierdzenie jako zrzut z zegarka lub innego urządzenia przesłać na adres [email protected].
– Nagrody niespodzianki przewidujemy dla trzech osób: tego, kto najwcześniej 1 stycznia zakończy pokonanie minimum 2022 metrów (godzina zakończenia aktywności); osoby, która 1 stycznia pokona najdłuższy dystans; trzecia nagroda zostanie wylosowana wśród pozostałych uczestników, którzy przyślą zgłoszenia. Na potwierdzone aktywności MOSiR czeka do 10 stycznia, a rozstrzygnięcie konkursu ogłoszone będzie 12 stycznia.
Druga forma to wspólne biegowe powitanie Nowego 2022 Roku – MOSiR zaprasza biegaczy 1 stycznia o godzinie 16.00 na bieżnię przy kompleksie sportowym „Orlik”, ul. 1 Maja.  Biegacze wspólnie ruszą w trasę po lubartowskich chodnikach i ścieżkach rowerowych i pokonać 5-7 kilometrów w tempie rekreacyjnym. Będzie okazja do rozmów i przedstawienia swoich planów startowych na Nowy Rok.