Noworoczne bieganie

Uwaga lubartowscy biegacze i entuzjaści aktywności fizycznej. W pierwszy dzień Nowego 2023 Roku Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie zaprasza na akcję Noworoczne Bieganie z Mosirem.

Organizatorzy proponują dwie formy:

Konkurs 2023 metry na 2023 Rok

Co trzeba zrobić? 1 stycznia wyjść z domu i odnotować aktywność fizyczną (bieg lub spacer) na dystansie minimum 2023 metry. Aktywność należy zapisać w urządzeniu, z którego się korzysta, a następnie potwierdzenie jako zrzut z zegarka lub innego urządzenia przesłać na adres [email protected]. Nagrody niespodzianki przewidziane są dla czterech osób:

  1. tego, kto najwcześniej 1 stycznia zakończy pokonanie minimum 2023 metrów (godzina zakończenia aktywności);
  2. osoby, która 1 stycznia pokona najdłuższy dystans;
  3. trzecia i czwarta nagroda zostaną wylosowane wśród pozostałych uczestników, którzy przyślą zgłoszenia.

Na potwierdzone aktywności organizatorzy czekają do 8 stycznia, a rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone 11 stycznia.

Wspólne biegowe powitanie Nowego 2023 Roku

MOSiR Lubartów zaprasza biegaczy 1 stycznia o godzinie 16.00 na bieżnię przy kompleksie sportowym „Orlik”, ul. 1 Maja. Planowane jest wspólne ruszenie w trasę po lubartowskich chodnikach i ścieżkach rowerowych i pokonanie ok. 5 kilometrów w tempie rekreacyjnym. Będzie okazja do rozmów i przedstawienia swoich planów startowych na Rok 2023.

Powitaj Nowy Rok w biegu z MOSiR Lubartów

ig