Nowości w Punkcie Informacji Turystycznej

W ofercie Punktu Informacji Turystycznej pojawiły się nowe produkty od lokalnych twórców. Można je zakupić zarówno stacjonarnie, jak i online.

Oprócz gadżetów promocyjnych oraz publikacji związanych z Lubartowem, w PIT można nabyć szereg produktów od twórców naszego regionu.

Wśród nich unikatowe koszulki oraz kubeczki z autorskimi grafikami lokalnej artystki. Anna Jakoniuk jest architektem, ilustratorką, rysowniczką, grafikiem, autorką plakatów, absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Białostockiej. Jej prace można oglądać na profilu facebookowym RysowAnki.

W ofercie są też naturalne maceraty ziołowe do pielęgnacji skóry. Maceraty Biossentia – to oleje roślinne z wyciągami z kwiatów, pąków lub ziół. Tego typu olej zawiera, oprócz oleju bazowego, rozpuszczalne w tłuszczach substancje aktywne z roślin. Kosmetyki można stosować do codziennego nawilżenia skóry twarzy, dłoni, stóp i całego ciała, a nawet do masażu.
W ofercie PIT znajdziecie: macerat lawendowy, z przytuli właściwej, skrzypu polnego, żywokostu lekarskiego.

Nowością jest także rękodzieło Agnieszki Karpińskiej  – chusteczkowniki ozdobione metodą decoupage oraz wyroby z makramy, czyli naturalnego sznurka.
Punkt Informacji Turystycznej mieści się przy ul. Farnej 4, czynny jest w godzinach 8.00- 16.00.

Jak zamawiać online?
Z oferty https://loklubartow.pl/punkt-informacji-turystycznej/sklep/  należy wybrać interesujące Cię produkty. Następnie trzeba wysłać swoje zamówienie na adres: [email protected], w wiadomości zwrotnej PIT potwierdzi je i przekaże Ci informację w sprawie płatności i wysyłki.

KW