Nowy żłobek w Lubartowie

W Lubartowie w ramach projektu unijnego powstaje Żłobek Lubiś. Rekrutacja trwa, a otwarcie będzie na przełomie listopada i grudnia 2019. Jest 30 miejsc dla dzieci od roku do 3 lat. Godziny pracy żłobka 07.00-17.00. 

„Ponieważ sami jesteśmy rodzicami, dobrze wiemy jak dla maluszków bywa czasem trudne rozstanie z ukochaną mamą i tatą. Dlatego zrobimy wszystko, aby w kolorowym miejscu oraz w domowej atmosferze Twój maluszek spędzał miło i bezpiecznie czas z innymi dziećmi. Dzięki temu oczekiwanie na Wasz powrót z pewnością będzie weselsze i mniej stresujące – czytamy na stronie żłobka.

Żłobek Lubiś powstaje dzięki realizacji projektu „Czas na żłobek!!!” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego, Działanie 9.7 Godzenie życia zawodowego i prywatnego w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Lubelskiego Obszaru Funkcjonalnego w projekcie partnerskim z Gminą Miastem Lubartów. Szczegółowe informacje na stronie www.zlobeklubis.pl lub tel. 693-350-514.

Sylwia Cichoń