O Laur Lubelskiego Koziołka

Zawody o 'Laur Lubelskiego Koziołka’ zorganizowano 27 lutego na pływalni Aqua Lublin. Wzięli w nich udział zawodnicy Swim Team Lubartów.

Nie było dekoracji, nie było miejsc na podium, a i tak młodzi zawodnicy lubartowskiego klubu wracali do domu z uśmiechem na twarzy. Drużyna pływacka Swim Team Lubartów powstała w grudniu 2020 r., młodzi zawodnicy rozpoczeli treningi na pływalni MOSiR Lubartów od 18 stycznia i pomimo tak krótkiego czasu każdy z zawodników pobił swój rekord życiowy. Klub po raz pierwszy wystawił sztafetę mix ( 2 chłopców i 2 dziewczynki ) w roczniku 2010-2009 w składzie: Pożarowszczyk, Paprocki, Czakon, Gryzio. Zawodnicy wrócili mocniejsi o nowe doświadczenia. – Serdecznie dziękujemy dyrektor MOSiR Lubartów, pani Anecie Symbor za możliwość prowadzenia treningów dla naszej drużyny, dzięki czemu nie mieliśmy tak długiej przerwy – informuje trener Iwona Tarkowska.

Skład Swim Team Lubartów: trener prowadzący- Iwona Tarkowska. Zawodnicy: Wróblewska Kaja, Wróblewska Róża, Pożarowszczyk Michalina, Mika Karol, Czakon Kaja, Mierzwińska Milena, Gdula Julia, Gryzio Wojciech, Reszko Ada, Paprocki Andrzej, Najda Nikodem, Wiącek Zofia, Wiącek Hubert, Wolińska Maja.

Wyjazd i udział w zawodach współfinansowany przez Miasto Lubartów.