ORKA zaprasza do pływania

Orka zawodyJuż 23 czerwca dzieci i młodzież z Lubartowa oraz okolic będą mogli sprawdzić się na zawodach pływackich zorganizowanych z okazji 470-lecia Lubartowa. Zawody rozpoczynają się o godz. 12.50. na miejskiej pływalni MOSiR Lubartów i będą trwały do godz. 15.00. Impreza jest jedną z wielu, które odbywają się w naszym mieście z okazji wielkiego jubileuszu miasta. Głównym organizatorem zawodów jest Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy ORKA, a współorganizatorami II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Szczegółowe informacje oraz kartę zgłoszeniową wraz z pozwoleniem znajdziecie na stronie www.orkaklub.pl. Dla wszystkich uczestników i widzów wstęp wolny.

– Po szybkiej rozgrzewce w wodzie rozpoczynamy od najmłodszych – informuje organizator Marcin Świderek. W zależności od kategorii wiekowej pływacy zmierzą się w różnych stylach pływackich. Na koniec zawodów wytrwali będą mogli zmierzyć się na dystansie 100 m stylem zmiennym. Chociaż w konkurencji będą startować osoby z rocznika 2001 oraz starsi, każdy chętny pływak, który zechce spróbować swoich sił może zmierzyć się ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami.

Impreza jest jedną z wielu, które odbywają się w naszym mieście z okazji wielkiego jubileuszu. Klub ma jednak nadzieję kontynuować ją w następnych latach. Szczegółowe informacje oraz kartę zgłoszeniową wraz z pozwoleniem znajdziecie na stronie www.orkaklub.pl. Biuro zawodów, które będzie funkcjonowało przy wejściu na halę gimnastyczną II LO czynne będzie już od godziny 12.00, Przypominamy, że osoby, które nie mogą złożyć zgłoszenia we wcześniejszym terminie, mają możliwość zrobienia tego w biurze, do godziny 12.30.

– Prosimy o zapoznanie się z regulaminem – dodaje Marcin Świderek. – Kibice są zobowiązani do przestrzegania regulaminu basenu pod względem zachowania oraz odpowiedniego stroju (sportowego, klapki). Dla wszystkich uczestników i widzów wstęp wolny.