Otylia Jędrzejczak odwiedzi Lubartów

To będzie wyjątkowe wydarzenie w lubartowskim kalendarzu imprez sportowych. Mistrzyni w pływaniu Otylia Jędrzejczak odwiedzi nasze miasto i przeszkoli młodych pływaków. Wszystko w ramach Otylia Swim Tour.

Wydarzenie, którego partnerem jest Miasto Lubartów, Swim Team Lubartów i MOSiR Lubartów odbędzie się 8 maja na basenie ośrodka i sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie. Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdziecie w załączonej grafice. Zapisy na: https://otyliaswimtour.pl/. Start 18 kwietnia. Otylia Swim Tour to cykl warsztatów organizowanych w całym kraju. W każdym spotkaniu udział biorą młodzi adepci pływania, którzy przemieszczają się co najmniej dwoma stylami pływackimi (grzbietowy i dowolny). Warsztaty są skierowane także do rodziców i trenerów. Dla każdej z tych grup odbywają się zajęcia z odpowiednio sprofilowana wiedzą. Młodzi adepci pływania biorą udział w zajęciach zarówno na pływalni jak i na sali gimnastycznej. Podczas całego dnia warsztatów dzieci otrzymują dużą dawkę motywacji.

Do udziału w projekcie Otylia Jędrzejczak zaprosiła wybitnych trenerów i ekspertów w swoich dziedzinach. W ramach projektu powstanie podręcznik dla zawodników i rodziców, który usystematyzuje wiedzę przekazywaną podczas szkolenia. Każdy uczestnik otrzyma tę publikację.