Partner LOK zaprasza na koncert

Koncert „Trzech Tenorów Show”, odbędzie się w Lublinie w Studio Polskiego Radia im. Budki Suflera przy ul. Obrońców Pokoju 2  – 27 stycznia 2022 roku o godz. 19.00. Data koncertu została przeniesiona z 15 grudnia.

W noworocznym koncercie z projektem „Trzech Tenorów Show” i najnowszym repertuarem, po raz pierwszy w Lublinie wystąpią: Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Mariusz Adam Ruta.

Czarują głosem publiczność w całej Polsce, prezentują największe partie operowe i operetkowe, a także muzykę popularną i rozrywkową. Na koncert zaprasza Lubartowski Ośrodek Kultury – W repertuarze dominować będą różnorodne utwory, takie jak m.in. „Nessun Dorma”, którą śpiewał znakomity tenor Luciano Pavarotti, „La Bamba” z repertuaru Ritchiego Valensa, a także „Cała sala śpiewa z nami”. Nie zabraknie pięknej arii „O sole mio” i ponadczasowego utworu Roya Orbisona z filmu „Pretty Woman”. Utwory pochodzą z najnowszego repertuaru, jaki tenorzy stworzyli specjalnie na trasę na 2022 rok.
I taki właśnie zaprezentują w Lublinie.

Koncert „Trzech Tenorów Show” to nie tylko piękna muzyka i śpiew. To także wielkie show, w którym dominuje humor i zabawa.

Bilety w cenie 70 zł dostępne są online na ebilet.pl >https://www.ebilet.pl/klasyka/opera-operetka/trzech-tenorow/„>https://www.ebilet.pl/klasyka/opera-operetka/trzech-tenorow/, a także do nabycia w sklepach Media Markt w Lublinie al. Wincentego Witosa 32 lub ul. Tomasza Zana 31.