Pijana wiozła dziecko

Policjanci z ruchu drogowego lubartowskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 26-latkę, która kierując samochodem osobowym, miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta przewoziła 5-letnie dziecko.

1 stycznia w godzinach wieczornych w miejscowości  Annobór Kolonia policjanci z ruchu drogowego lubartowskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki chrysler, którego tor jazdy wskazywał na to, że kierowca może znajdować się w stanie nietrzeźwości.

Jak okazało się po zatrzymaniu, samochodem kierowała 26-letnia mieszkanka powiatu lubartowskiego. Kobieta znajdowała się w stanie upojenia alkoholowego, wynik badania wykazał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Razem z kobietą w samochodzie znajdowało się jej  5-letnie dziecko. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do komendy w celu wykonania dalszych czynności. Samochód  odholowano na parking. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

KPP Lubartów