POBIEGNIJ CHARYTATYWNIE DLA LUBARTOWSKIEGO BIEGACZA

Trwają przygotowania do VII edycji biegu charytatywnego Pokój i dobro, organizowanego przez Stowarzyszenie Alwernia Franciszkańskie Dzieło Promocji Młodzieży i Rodziny. Impreza odbędzie się w sobotę 22 czerwca.

Bieg jest imprezą charytatywną. Zmaganiom biegaczy towarzyszył będzie trwający w tym samym czasie festyn rodzinny „Kapucynalia 2019”, który ma na celu propagowanie wartości rodzinnych i tworzenie okazji do wspólnego spędzania wolnego czasu. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie międzybłoniaka opłucnej terapią protonową Waldemara Kanadysa. Pan Waldemar to lubartowski biegacz, który sam uczestniczył w biegu „Pokój i dobro” i w ten sposób pomagał innym. Teraz on potrzebuje pomocy biegaczy.

I ty możesz pomóc. Przyłącz się do akcji! Przebiegnij DYCHĘ DLA WALDEMARA i pomóż mu lepiej żyć! Lista startowa zawiera już ponad 50 uczestników i codziennie wzrasta o kolejne osoby. Informacje o imprezie zamieszczone są na stronach www.lubartowbiega.pl oraz www.alwernia.org.pl. Zgłoszenia do biegu są przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie internetowej https://www.e-gepard.eu/show-race/1417

Termin: 22 czerwca 2019 r., godz. 16.00, trasa długości 10 km.

ig