Podziękowania organizatorów Dożynek Wojewódzkich

Jako patron medialny Dożynek Wojewódzkich 2013, zamieszczamy podziękowania od organizatorów dla tych, którzy wsparli tegoroczne Święto Plonów.

Przypomnijmy, że organizatorami dożynek byli: Marszałek Województwa Lubelskiego, Wojewoda Lubelski, Starosta Powiatu Bialskiego oraz Wójt Gminy Wisznice. W programie obchodów Święta Plonów, obok części oficjalnej, był także bogaty program artystyczny. Były degustacje smaków Lubelszczyzny, kiermasz rękodzieła ludowego oraz stoiska promocyjno-handlowe powiatów i firm sponsorskich, a wieczorem wystąpił zespół Feel. Jak co roku odbył się obrzęd wieńcowy z konkursem na najpiękniejszy wieniec dożynkowy, zakończony sukcesem naszego powiatu. Wieniec Gminy Abramów, reprezentujący Powiat Lubartowski, zajął drugie miejsce.

Na zaproszenie Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie, koordynatora uroczystości, Tygodnik Lubartowiak objął patronatem medialnym tegoroczne Dożynki Wojewódzkie.

Poniżej zamieszczamy podziękowania organizatorów:

Organizatorzy Dożynek Wojewódzkich

Serdecznie dziękują za wsparcie finansowe i istotną pomoc w organizacji dorocznego święta plonów, które w 2013 roku odbyło się w Wisznicach, w Powiecie Bialskim. Uroczystość była bogatym w wydarzenia świętem rolników z całego województwa. Dzięki Państwa hojności mogliśmy zrealizować wszystkie zamierzone cele, a także zapewnić ciekawą i różnorodną oprawę artystyczną najważniejszemu Świętu Plonów w województwie.

Mamy nadzieję, że wspólna radość pozostanie w pamięci wszystkich uczestników na długo.

Składamy serdeczne podziękowania:

PERŁA – Browary Lubelskie S.A – Sponsor Główny

Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. w Bogdance – Partner Dożynek Wojewódzkich 2013 r.

Bank PKO BP

PGE DYSTYBUCJA Spółka Akcyjna

PGE Górnictwo i Energetyka S.A.

SM RYKI

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o.

Glencore Polska Sp. z o. o.

E. Leclerec Lublin

Zakłady Mięsne „ Łmeat-Łuków” S.A.

PKO SA

POL-SKONE Sp. z o.o.

Lubelski Rynek Hurtowy Elizówka

 

FOTOGALERIA Z DOŻYNEK DOSTĘPNA JEST POD LINKIEM: DOŻYNKI WISZNICE 2013

dozynki wisznice
Reprezentujący Powiat Lubartowski wieniec Gminy Abramów zdobył drugie miejsce w konkursie wieńców.