Półkolonie letnie z FAST Lubartów. Są jeszcze wolne miejsca

W pierwszym tygodniu lipca Klub Forum Aktywności Sportowo Turystycznej FAST zorganizował Półkolonie letnie dla 90 dzieci z miasta Lubartowa i okolic.

Tydzień rozpoczął się od wyjazdu do Firleja. Po sprawach organizacyjnych dzieci miały możliwość korzystania z kąpieli słonecznych i wodnych. Pogoda była super. Drugiego dnia zwiedzaliśmy Muzeum Wsi Lubelskiej oraz dzieci miały możliwość skakania w Parku Trampolin w Lublinie. Na półmetku półkolonii byliśmy w Magicznych Ogrodach. W czwartek główne atrakcje to seans filmowy w Multikinie oraz pobyt w Parku Wodnym w Świdniku. Ostatniego dnia wybraliśmy się do Chełma. Wśród atrakcji było Przejście Podziemną Trasą Kredową oraz pobyt w Parku Wodnym.

Każde dziecko dostało czapeczkę oraz opaskę od klubu. Uczestnicy, którzy w czasie trwania półkolonii mieli urodziny dostali od klubu prezenty. Dodatkowo przez cały turnus było wyżywienie oraz woda dla uczestników półkolonii. O miłą atmosferę i indywidualne podejście do dzieci dbali wychowawcy. Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie za udostępnienie parkingu na czas zbiórek uczestników półkolonii.

Serdecznie zapraszamy na 3 i 4 turnus półkolonii letnich w dniach 01.08.2022-05.08.2022 oraz 08.08.2022-12.08.2022. Mamy jeszcze wolne miejsca. Więcej informacji na stronie www.fastlubartow.pl w zakładce Aktualności.

Serdecznie zapraszamy

Ekipa FAST Lubartów