Posadź swoje drzewo – zgłoszenia do 27 marca

Nadleśnictwo Lubartów wspólnie z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Lublinie po raz czwarty organizuje akcję ,,POSADŹ SWOJE DRZEWO”.

Podczas piątkowego i sobotniego przedpołudnia wszyscy uczestnicy akcji będą mogli własnoręcznie posadzić sadzonkę drzewa.  Sadzenie będzie odbywać się pod czujnym okiem pracowników nadleśnictwa, którzy chętnie będą służyć pomocą, udzielać fachowych porad i chętnie opowiadać na temat swojej pracy.  Po wspólnym sadzeniu drzew, około godziny 12.30 będzie można zwiedzić i dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania szkółki leśnej „Stróżek”.  Na sam koniec imprezy, dla wszystkich uczestników akcji zaplanowany jest ciepły posiłek oraz wspólna biesiada przy ognisku.

GDZIE I KIEDY?Akcja trwa dwa dni (31 marca i 1 kwietnia) i rozpoczyna się każdego dnia około godz. 10.00 na parkingu leśnym Stary Tartak (zobacz tutaj)

UDZIAŁ W IMPREZIE JEST W PEŁNI BEZPŁATNY! Na wspólne sadzenie drzew można zapisać się na fanpage’u na facebook’u lub wysłać zgłoszenie na naszego maila:lubartow@lublin.lasy.gov.pl