Potrącił i uciekł. Policja szuka sprawcy

Lubartowscy policjanci poszukują rowerzysty, który 25 czerwca w nocy w centrum miasta potrącił pieszego. Poszkodowany 78 – letni obywatel Włoch trafił do szpitala. Rowerzysta po zdarzeniu nie udzielił pomocy potrąconemu i odjechał z miejsca. Wszystkie osoby, które mogą pomóc policji w ustaleniu sprawcy wypadku proszone są o kontakt z lubartowską policją.
policja foto zimaDo wypadku doszło we wtorek 25 czerwca  kilka minut po godzinie 22: 00 w Lubartowie na ulicy Lubelskiej blisko Urzędu Gminy. 78 – letni obywatel Włoch i kobieta szli chodnikiem.   W pewnym momencie w mężczyznę uderzył jadący z przeciwka  rowerzysta. 78 – latek przewrócił się na ziemię doznając pęknięcia kości czaszki. Rowerzysta uciekł z miejsca wypadku. Według świadków zdarzenia był to około 20 – letni mężczyzna średniego wzrostu, ubrany w ciemny dres i białą czapeczkę.
Wszystkie osoby mające wiedzę na temat tego zdarzenia i mogące pomóc w ustaleniu rowerzysty proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie, tel. 81 852 62 90 lub 997.
G.P.