Premiera teledysku Joanny Pszczoły i warsztaty wokalne

Długo oczekiwana premiera teledysku pochodzącej z Lubartowa Joanny Pszczoły już 23 lutego w Kinie Lewart. Dzień wcześniej artystka zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty wokalne.

Joanna Pszczoła (JoBee) jest między innymi laureatką słynnego konkursu Polskiego Radia Będzie Głośno 2019, założycielką pierwszego kobiecego hip hop crew w Belgii, uczestniczką Voice of Poland i Szansy na Sukces. Artystka od 2003 roku mieszka w Belgii, jednak z Lubartowem, jej miastem rodzinnym łączy ją silna więź.
Jej wyrazem jest najnowszy klip do piosenki „Amber Tears” (Bursztynowe Łzy).
W teledysku jest ewidentnie gra tradycji, historii z przyszłością. Ale też z teraźniejszością i tym, gdzie jestem teraz i jaką teraz tworzę muzykę. Chcę promować miasto, w którym wszystko się zaczęło – mówi JoBee.

Jak zapowiada – na klipie zobaczymy najbardziej urokliwe zakątki Lubartowa i okolic. Nagrania do teledysku trwały na przełomie maja i czerwca 2019 roku.
Premierę teledysku zaplanowano na 23 lutego w kinie Lewart (godz. 17.00). Będzie jej towarzyszył koncert akustyczny. Wstęp na wydarzenie jest wolny.
Jednak to nie wszystko. 22 lutego (od godz. 15.00) dla wszystkich śpiewających artystka przygotowała warsztaty wokalne „Śpiewaj z Pszczołą”. Odbędą się one w Lubartowskim Ośrodku Kultury.

(kw)