PROGRAM MIESZKANIE PLUS – wypełnij ankietę

 Ankieta przygotowana przez Miasto Lubartów ma pomóc określić skalę zainteresowania Programem MIESZKANIE PLUS wśród mieszkańców Lubartowa. Państwa opinie i zebrane informacje będą przydatne przy opracowywaniu koncepcji wdrażania programu i planowaniu realizacji kolejnych etapów przedsięwzięcia. Ankietę można pobrać ze strony: http://www.lubartow.pl/aktualnosci/102515/ankieta_dotyczaca_programu_mieszkanie_plus/

Ankiety można składać w formie papierowej w siedzibie Urzędu Miasta lub na e-mail poczta@um.lubartow.pl w terminie od 16.03.2017 r. do 31.03.2017 r.

W ramach Programu na działkach gminy położonych przy ul. Szkolnej i ul. Księdza Jerzego Popiełuszki w Lubartowie, jest planowana budowa mieszkań (budownictwo wielorodzinne). Zgodnie z założeniami Programu lokale będą wykończone „pod klucz” – tzn. gotowe do zamieszkania. Oferta jest kierowana do mieszkańców Gminy Miasta Lubartów. Lokale mieszkalne wybudowane w ramach programu MIESZKANIE PLUS, powstaną przede wszystkim z myślą o wynajmie z dojściem do własności lokalu po 25 latach najmu. Przewidywany koszt budowy mieszkania będzie się mieścił w przedziale od 2,5 tys. zł/m2 do 4 tys. zł/m2. W takim przypadku, czynsz (bez uwzględnienia kosztów eksploatacji oraz mediów) wyniesie od 12 zł/m2 do 20 zł/m2. Mieszkańcy udzielając odpowiedzi na 9 pytań, wstawiają znak X we właściwe miejsce. W ankiecie należy odpowiedzieć m.in. na pytania: jaka wielkość mieszkania Panią/Pana interesuje, czyją własnością jest zajmowane obecnie mieszkanie, jakie koszty Pan/Pani ponosi z tytułu czynszu lub wynajmu mieszkania, czy obecnie Pan/Pani stara się o mieszkanie. W jakim przedziale mieszczą się miesięczne dochody netto przypadające na jednego członka rodziny. Przypominamy, że ankieta jest anonimowa.