Projekt „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO”

W imieniu Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, operatora na terenie województwa lubelskiego innowacyjnego projektu „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO” uprzejmie informuję, iż 1 lutego 2016r. zostanie ogłoszony kolejny, ostatni już nabór wniosków o dotację do 5 000 zł.

Serdecznie zapraszam Państwa na szkolenie dla potencjalnych wnioskodawców, które odbędzie się 8 lutego 2016r. (poniedziałek) o godz. 10:00 w Sali Obrad Urzędu Miasta Lubartów, ul. Jana Pawła II 12. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Program spotkania:

 

1.       Przedstawienie nagrodzonych projektów w 2015r. – może ktoś z beneficjentów zechce pochwalić się swoim projektem.

2.       Informacje o projekcie – oferowane wsparcie dla Beneficjentów w projekcie; zasady korzystania ze stronywww.lubelskielokalnie.lbl.pl,wsparcie ze strony animatorów, zespołu projektowego, partnerzy projektu, przedstawienie dobrych praktyk.

3.       Omówienie Regulamin Konkursu Grantowego na 2016r.

4.       Omówienie wniosku o dofinansowanie i budżetu, zasady składania on-line.

5.       Realizacja i rozliczenie dofinansowanych projektów.

6.       Na zakończenie krótko o konkursie „Kręci się” 

7.       Spotkanie z animatorem, który umówi się na konsultacje, sposób komunikacji itp.

 

Będzie możliwość zadawania pytań dotyczących konkursu i umówienia się na indywidualne konsultacje wniosków z Mobilnym Animatorem.

 

ratusz_2est dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Projekt dotyczy udzielenia wsparcia młodym organizacjom, grupom samopomocowym oraz grupom nieformalnym z województwa lubelskiego w formie mikrodotacji, szkoleń, doradztwa, animacji oraz dodatkowych konkursów.

 

W celu zgłoszenia na szkolenie bardzo proszę o przesłanie załączonego wypełnionego formularza na adres:kubalub22@gmail.com.

Więcej informacji na stronie projektowej www.lubelskielokalnie.lbl.pl