Projekt „Umiem pływać” – bezpłatne zajęcia dla uczniów klas I-III

Bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla uczniów klas I-III szkół podstawowych miasta Lubartów

Forum Aktywności Sportowo-Turystycznej FAST wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie serdecznie zapraszają dzieci z klas I-III ze szkół podstawowych miasta Lubartów na bezpłatne zajęcia z nauki i doskonalenia pływania, które odbywać się będą od marca do grudnia br. na basenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Zajęcia realizowane będą w związku z Ogólnopolskim Projektem Ministerstwa Sportu pt. „Umiem pływać”. Projekt podzielony będzie na 2 edycje: 1 edycja – marzec-maj 2021 r., 2 edycja – czerwiec-grudzień 2021 r.

Zapisy dzieci ze Szkół Podstawowych nr 1 i nr 4 wyłącznie drogą elektroniczną smsem pod nr telefonu 502639591 lub drogą mailową [email protected] w treści: Projekt Umiem pływać, imię i nazwisko dziecka, klasa (np. III c), SP1 lub SP4Dodatkowo można podać preferowany dzień zajęć czwartek (pierwsze zajęcia 11.03.2021 r.) w godzinach 15.20-16.50 lub sobota (pierwsze zajęcia 13.03.2021 r.) w godzinach 12.45-14.15. Jeżeli jest zgłoszenie mailowe, proszę podać nr telefonu kontaktowy. Decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona!!! W sprawie projektu głównym źródłem informacji będzie strona klubowa www.fastlubartow.pl. Prosimy na pierwsze zajęcia przynieść wypełnioną deklarację oraz podpisany regulamin przez opiekuna (dostępne są poniżej do pobrania).

Dzieci z klas I-III ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie będą od marca do grudnia 2021 r. (będą również 2 edycje) uczęszczały na zajęcia z nauki i doskonalenia pływania również z projektu „Umiem pływać” realizowanego przez Forum Aktywności Sportowo-Turystycznej FAST, Lubelski Okręgowy Związek Pływacki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Zajęcia będą realizowane w klasach. Więcej informacji wkrótce u wychowawców.Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Lubartów oraz Ministerstwa Sportu.Serdecznie zapraszamy

Zespół FAST