Propozycja edukacji w ZS nr 2

Już niedługo ósmoklasiści będą musieli dokonywać ważnego wyboru: liceum, czy szkoła dająca zawód? ZS nr 2 z ul. Chopina w Lubartowie daje obie te możliwości.

Po serii kilkudziesięciu spotkań online pracowników szkoły z ósmoklasistami ze szkół naszego powiatu, ZS nr 2 przedstawił ofertę edukacyjną na rok szkolny 2021/2022. Podczas spotkań z potencjalnymi kandydatami wielokrotnie podały ze strony młodzieży propozycje ciekawych rozwiązań dotyczących doboru przedmiotów rozszerzonych w liceum, czy funkcjonowania technikum informatycznego. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom przyszłych absolwentów szkół podstawowych, dyrekcji szkoły przekazano również po spotkaniach wiele cennych uwag dotyczących oferty zajęć pozalekcyjnych oraz tzw. „życia szkoły”.

W rekrutacji na rok szkoły 2021/2022 szkoła, oferuje aż sześć rozszerzeń w I Liceum Ogólnokształcącym i ofertę klasy w Technikum Zawodowym nr 2, gdzie nadal będzie odbywało się kształcenie w zawodzie technik informatyk. Na stronie WWW szkoły w zakładce Dla kandydatów opublikowane zostały szczegółowe warunki rekrutacji do liceum i technikum. Więcej szczegółów na stronie WWW szkoły: http://zs2.lubartow.pl/proba/index.php/dla-kandydatow. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

ZS2