Przedstawienie „Kopciuszek”, czyli rodzice dzieciom w Przedszkolu nr 2

5 czerwca z okazji Dnia Dziecka w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Lubartowie odbyło przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Aktorami, którzy wcielili się w role bohaterów znanej baśni Ch. Perraulta byli rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola.

Piękna, kolorowa scenografia, bogate stroje, ciekawa oprawa muzyczna dopełniały wspaniałą grę aktorską naszych rodziców. Przedstawienie wzbudziło w dzieciach wiele emocji, dzięki czemu na pewno pozostanie na długo w pamięci naszych przedszkolaków. Występ rodziców przed dziećmi był nie tylko wspaniałym prezentem z okazji Dnia Dziecka, ale także ważnym przekazem, mówiącym, że warto wierzyć w swoje marzenia, że zło zawsze zostanie ukarane, a dobro, które dajemy innym zawsze do nas powróci.

Występ zakończył się gromkimi brawami małej publiczności, rodzice zaś czekają na kolejną okazję, kiedy będą mogli zaprezentować swoje talenty całej społeczności przedszkolnej, a przede wszystkim swoim pociechom. Całym sercem dziękujemy Rodzicom za chęć udziału w przedstawieniu, ogromne zaangażowanie i profesjonalne przygotowanie się do pełnionej roli. Jest to dla nas powód do dumy, że mamy tak ambitnych rodziców oraz motywacją do podejmowania kolejnych, podobnych  działań.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Przedszkola Miejskiego nr 2 w Lubartowie