RAF XI: gwiazdą wieczoru zespół Myslovitz

XI Rock Alert Festiwal odbędzie się 8 września na placu przed Urzędem Miasta. Podczas tegorocznego RAF gwiazdą wieczoru będzie zespół Myslovitz. Pula nagród wynosi 7 tysięcy złotych.

 

Lubartowski Ośrodek Kultury zaprasza na XI Rock Alert Festiwal. Konkurs adresowany jest do zespołów i solistów grających szeroko pojętą muzykę rockową, nie mających podpisanego kontraktu fonograficznego bądź nagranej profesjonalnej płyty. Przegląd kapel rockowych odbędzie się w dwa ostatnie czwartki sierpnia (23,30 sierpnia) w sali widowiskowej Lubartowskiego Ośrodka Kultury od godz. 17.00. Natomiast koncert główny zaplanowano na 8 września, wtedy również poznamy zwycięzców przeglądu kapel rockowych.

Zgłoszenia można przysyłać do 9 sierpnia na adres Lubartowskiego Ośrodka Kultury ul. Rynek II/1, drogą mailową na adres [email protected], bądź można dostarczyć osobiście do siedziby Lubartowskiego Ośrodka Kultury. Regulamin i karta zgłoszeniowa na www.loklubartow.pl

Pula nagród w tym roku wynosi min. 7 tysięcy złotych, na rozdysponowanie na finalistów konkursu jak również organizatorzy przewidują wręczenie nagród i wyróżnień indywidualnych.

Emilia Kosek