RCEZ laureatem Konkursu Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej „Projekt Szkoła

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie zwyciężyło w konkursie  „PROJEKT: SZKOŁA!”, zorganizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. W naszej szkole był on częścią  akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich VII”, której tegorocznym tematem przewodnim był rozwój lokalny.

Uczniowie w ciekawy i nietuzinkowy sposób dowiedzieli się jak realnie mogą wpływać na zmiany w swoich miejscowościach. Poznali zagadnienia związane z Funduszami Europejskimi oraz możliwościami ich wykorzystania. Dowiedzieli się również o dedykowanym Polsce Wschodniej wsparciu na lata 2021-2027 – programie Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej.

Nagrodą dla szkoły jest monitor interaktywny, w zestawie z głośnikami i uchwytem do mocowania, o wartości 8500,00 zł brutto, a  gratyfikacją dla zwycięzcy, nauczyciela przedmiotów ekonomicznych p. Justyna Włosek, w  tablet o wartości 700 zł brutto i dyplom.

Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa i serdecznie dziękujemy p. Justynie Włosek za zaangażowanie w przeprowadzenie zajęć w ramach projektu „Wiedza pierwszym stopniem do sukcesu. Własna firma – jak sprawić aby strach miał mniejsze oczy.”

RCEZ