RCEZ na podium w Międzyszkolnym Konkursie wiedzy o HIV/AIDS

W Bursie Szkolnej w RCEZ w Lubartowie 1 grudnia  zorganizowano  Międzyszkolny Konkurs o HIV/AIDS. W konkursie brały drużyny reprezentujące 5 placówek: Bursa Szkolna nr 2 w Lublinie, Zespół Szkół w Kocku, Zespół Szkół nr 2 w Lubartowie, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie, Bursa Szkolna RCEZ w Lubartowie. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy na temat zakażenia HIV/AIDS oraz zasad zapobiegania szerzeniu się tego wirusa. Zadaniem konkursowym było udzielenie poprawnych odpowiedzi na pytania znajdujące się w teście wiedzy o tematyce HIV/AIDS.

W wyniku klasyfikacji drużynowej pierwsze  miejsce zdobyła drużyna RCEZ w Lubartowie, drugie miejsce ZS nr 2 w Lubartowie, trzecie miejsce Bursa Szkolna RCEZ w Lubartowie.

Klasyfikacja indywidualna: I miejsce Antonina Góźdż- ZS nr 2 – opiekun p. Edyta Lewtak, II miejsce Amelia Urban- RCEZ- opiekun p. Elżbieta Rola, III miejsce Piotr Nowak- Bursa Szkolna RCEZ – opiekun p. Iwona Bujakowska- Gawrylak. Konkurs organizowany był już po raz dziesiąty przez Bursę RCEZ w Lubartowie we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Lubartowie.

RCEZ