Rekrutacja do UTW w Lubartowie rozpoczęta

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lubartowie rozpoczyna rekrutację na kolejny semestr

Drodzy Seniorzy, mieszkańcy miasta Lubartowa i powiatu lubartowskiego! Chociaż nasze akademickie wakacje nadal trwają, to niepostrzeżenie zbliżają się do końca. Przed nami inauguracja kolejnego, dziewiątego już roku działalności naszego Uniwersytetu. Miniony rok akademicki był rokiem szczególnym.Wybuch pandemii na długie miesiące całkowicie wstrzymał naszą działalność. Mamy nadzieję, iż fakt zaszczepienia większości z nas pozwoli nam bez przeszkód realizować nasze tegoroczne planowe zajęcia oraz zamierzenia.

Wymagać to będzie od nas wszystkich zachowania maksymalnych środków ostrożności i bezwzględnego respektowania reżimów sanitarnych.

Serdecznie zapraszamy w nasze szeregi wszystkich tych, którzy w Uniwersytecie chcieliby szukać możliwości realizacji swoich życiowych pasji, pogłębienia wiedzy, zdobycia nowych umiejętności, poznawania nowych ludzi, nawiązywania przyjaźni.

Uniwersytet Trzeciego Wieku oferuje: -ciekawe wykłady -naukę języków obcych; j.angielski j.niemiecki, j.włoski -zajęcia komputerowe, trening pamięci, gimnastykę w basenie, rękodzieło artystyczne, kulinaria, taniec, a także wycieczki krajoznawcze, wyjazdy do teatru, filharmonii, spotkania towarzyskie  oraz imprezy integracyjne.W ramach Uniwersytetu działają również sekcje: brydżowa i ogrodnicza. Zapewniamy doświadczoną kadrę i dogodne terminy zajęć.

Zajęcia rozpoczynają się w tym roku wyjątkowo 01.09.2021 r. i trwają do 31.05.2022 r.

Zapisy  w biurze UTW-Miejska Biblioteka Publiczna ul.Lubelska 36 pok.21 w każdy wtorek i czwartek w godz.1000-1200 .

Ze względu na konieczność zabezpieczenia odpowiedniej kadry i niezbędnej bazy prosimy o nie zwlekanie z zapisami do ostatniej chwili.

Przy zapisach obowiązują ogólne zasady reżimu sanitarnego; właściwie założona maseczka, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu społecznego.

Dane do kontaktu: Uniwersytet Trzeciego Wieku Miejska Biblioteka Publiczna ul.Lubelska 36 21-100 Lubartów pok.21 Tel.+48 606 721 737 e-mail: [email protected] utwlubartow.blogspot.com

Zapraszamy również wszystkie chętne osoby w wieku 60+ nie zainteresowane wstąpieniem do Uniwersytetu do udziału w projekcie pt„Piękny umysł w każdym wieku” realizowanym na rzecz Seniorów miasta Lubartów przez Fundację na Rzecz Nauki i Innowacyjności. Projekt obejmuje zajęcia związane z treningiem pamięci oraz zajęcia komputerowe rozszerzone o obsługę smartfonów. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Zapisywać się można w każdy wtorek i czwartek w godz.1000-1200 w biurze UTW-Miejska Biblioteka Publiczna ul.Lubelska 36 pok.21 lub telefonicznie pod nr 606 721 737. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Prezes Zarządu UTW

Ryszard Trybalski