Rekrutacja na zajęcia do PMDK

4 maja w PMDK w Lubartowie rozpoczynają się zapisy na zajęcia w przyszłym roku szkolnym. Z powodu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce w tym roku do naboru w PMDK będzie wykorzystana droga elektroniczna. 4 maja o godz. 14.00 startuje rekrutacja na wolne miejsca na zajęciach stałych, która potrwa do 29 maja. Następnie 5 czerwca zostanie opublikowana lista przyjętych na zajęcia, a jeśli w pracowniach będą jeszcze wolne miejsca – prowadzona będzie rekrutacja uzupełniająca (13-24 lipca). Na razie swoją chęć kontynuowania uczęszczania na zajęcia w przyszłym roku zadeklarowało 380 obecnych wychowanków PMDK (deklaracje zbierane były do 27 kwietnia).

W ofercie PMDK na rok 2020-2021 znajduje się 48 form zajęć stałych. Są one przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 19 lat. Ponadto pracownia muzyczna oferuje także zajęcia dla dzieci 5-letnich (5 lat ukończone najpóźniej do 1.09.2020 r.) – warsztaty umuzykalniające.

Zajęcia prowadzone są w ramach 4 pracowni:

  • pracownia muzyczna (zajęcia wokalne, instrumentalne)
  • pracowania plastyczna
  • pracownia taneczna
  • pracownia teatralno-medialna (zajęcia teatralne i reportersko-filmowe)

    Po zebraniu deklaracji kontynuowania uczestnictwa  od tegorocznych wychowanków została określona liczba miejsc wolnych w poszczególnych pracowniach:

  • pracownia muzyczna- 98
  • pracownia teatralno-medialna- 122
  • pracownia plastyczna – 55
  • pracownia taneczna – 65

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko na zajęcia, proszeni są o wypełnienie formularza interaktywnego WNIOSKU O PRZYJĘCIE KANDYDATA NA ZAJĘCIA EDUKACYJNE do POWIATOWEGO MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W LUBARTOWIE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 ( formularz aktywny od 4 maja 2020 r.  godz. 14.00) . Na przyjęcie kandydatów na zajęcia mają wpływ: poprawność formalna wypełnionego wniosku, kryteria (dostępne na stronie internetowej PMDK) oraz kolejność zgłoszeń.

Jeśli rodzice chcą zapisać dziecko na więcej, niż jedne zajęcia, należy wypełnić oddzielny wniosek dla każdej z form zajęć.

W razie problemów z obsługą formularza prosimy o kontakt z pracownikami sekretariatu PMDK (pon. – pt. w godz. 11.00 – 14.00) , tel. 504 491 917

Wszystkie informacje oraz interaktywny formularz wniosku o przyjęcie na na zajęcia znajdują się w zakładce REKRUTACJA 2020 na stronie internetowej PMDK www.mdk.lubartow.pl

 

https://mdk.lubartow.pl/rekrutacja

https://mdk.lubartow.pl/rekrutacja/wniosek-interaktywny