Reprezentanci Lubartowa na ALMMA 236 oraz ALKB 10. MKS z medalami

Zawodnicy MKS „Lubartów” podczas 236 edycji Amatorskiej Ligi MMA oraz 10 edycji Amatorskiej Ligi Kickboxingu do Lubartowa przywieźli 3 medale.

Trzech podopiecznych trenera Tomasza Iwaniaka w Kickboxingu walczyło w następujących kategoriach:

Michał Turlewicz – K1 – do 57 kg.

Jakub Ostapczuk – K1 – do 74 kg.

Aleksandra Zabłocka – K1 – do 52 kg.

Złotym medalistą po dwóch fenomenalnych walkach został wychowanek MKSu – Michał Turlewicz. „Misiek” bezkonkurencyjnie pokazał swoje umiejętności i triumfował w całym turnieju. Dla Jakuba Ostapczuka był to debiut w formule K1, dobra walka, pokaz zawziętości i nieugiętości reprezentanta Lubartowa. Finalnie Ola i Kuba musieli uznać wyższość przeciwnika.

Dwa starty w formule MMA zaliczyli W.Szereluk i K.Bełczącki. Młodzi zawodnicy wystartowali pierwszy raz w formule z uderzeniami na głowę. Debiuty bez wygranych.

Dwóch podopiecznych trenerów Mateusza Lachowskiego i Szymona Mazurka rywalizowało w formule BJJ NO GI:

Jakub Ksiądz – BJJ NO GI – do 70 kg.

Igor Rudziński – BJJ NO GI – do 77 kg.

Jakub Ksiądz był bezkonkurencyjny i wygrał wszystkie swoje walki. Stanął na najwyższym stopniu podium.

Igor Rudziński zajął drugie miejsce w turnieju swojej kategorii.

W narożnikach zawodników MKSu stali Marta Rodzik oraz Karol Kwiatek.