Rodzinny turniej tenisa stołowego

W piątek 29 grudnia w Lubartowie odbył się „Rodzinny turniej tenisa stołowego”. Organizatorem wydarzenia był Miejski Klub Sportowy „Lewart” AGS Lubartów.

W zawodach wzięło udział 17 rodzin, które w świetnych nastrojach przystąpiły do gier. Liczyła się przede wszystkim świetna zabawa, okraszona lekką nutą sportowej rywalizacji. Zmagania przeprowadzono w dwóch kategoriach: open rodziny i ligowcy (rodzeństwa, małżeństwa, rodzic-dziecko, babcia/dziadek-dziecko) oraz rodzic plus dziecko do 18 lat (rodzic-dziecko, babcia/dziadek-wnuk, rodzeństwa – nie uczestniczący w rozgrywkach ligowych). Dla organizatorów bardzo ważne było to, że mogli kolejny raz gościć przy stołach do tenisa stołowego rodziców pociech, uczęszczających na co dzień na treningi, a także ich babcie, dziadków, rodzeństwo oraz małżeństwa.

Oto najlepsi uczestnicy w poszczególnych kategoriach:

open – 1. Dagmara i Marek Wierzbiccy, 2. Marcin i Łukasz Reszka, 3. Aleksandra i Andrzej Zgierscy, 4. Maria i Maksymilian Karczmarzowie, 5. Jakub i Grzegorz Gozdalowie; grupa młodsza – rodzic plus dziecko do 18 lat – 1. Krystian i Mariusz Masłowscy, 2. Hanna i Marcel Sagan, 3. Franciszek i Katarzyna Lato, 4. Aleksander i Maciej Gliwkowie, 5-6. Filip i Paweł Polakowie, Mieszko i Maciej Polakowie.

ig