ROTO szuka elektryka do pracy

Firma Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. w Lubartowie, światowy producent okien dachowych

poszukuje pracownika na stanowisko:

 Elektryk

 miejsce pracy: Lubartów

Twoje zadania:

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez konserwację i naprawę maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych, stacji NN
  • wprowadzanie usprawnień i modyfikacji instalacji elektrycznych
  • pomiary elektryczne maszyn i instalacji elektrycznych
  • montaż rozdzielni elektrycznych.
  • montaż instalacji zasilających i teleinformatycznych

Profil:

  • wykształcenie techniczne – elektryk lub elektromechanik
  • min. 2 lata doświadczenia jako elektryk
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV – eksploatacyjne
  • znajomość zagadnień technicznych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność i zaangażowanie

     Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • rozwój zawodowy w doświadczonym zespole
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy oraz profesjonalnie wyposażony warsztat
  • benefity socjalne
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Medicover Sport
  • stołówka pracownicza – codziennie świeże dania do wyboru

CV prosimy wysyłać na adres: [email protected]

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: +48 696 758 317

Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Roto Okna Dachowe

21-100 Lubartów

ul. Lubelska 104