Seniorzy z LOK wyróżnieni w konkursie ekologicznym

Uczestnicy Klubu Senior+ z Lubartowskiego Ośrodka Kultury otrzymali  wyróżnienie w konkursie „Eco Senior- projekt dla aktywnych -energetycznych – ekologicznych, organizowanym przez Wydawnictwo Wspólnota pod honorowym patronatem Grupy Azoty Puławy.

Podczas warsztatów ekologicznych w LOK wykonywano choinki z recyklingu (ze starych gazet). Ich autorami byli: Leokadia Kuzioła, Wiesława Szczęch, Mariola Wysok, Urszula Ozon, Maria Podleśna , Halina Egzmont, Grażyna Marczak, , Barbara Bednarczyk, Lech Polak, Zbigniew Filipowicz i Grażyna Małecka. Zostały one zgłoszone do konkursu Eco Senior, gdzie uczestnicy zajęć w LOK otrzymali wyróżnienie.

Lubartowski Ośrodek Kultury zaprasza seniorów do zapisów  do otwartego klubu dyskusyjnego, gdzie można miło spędzić czas, porozmawiać przy kawie i herbacie, skorzystać z kącika z literaturą. Seniorzy mają też możliwość udziału w warsztatach wokalnych, spotkaniach z literaturą, zajęciach ze sztuką i zajęciach tanecznych. Ponadto trwają zapisy  na basen. Jest to wodna gimnastyka (aqua aerobik). Informacje pod nr tel. 81 855 22 42 wew. 34. To nie koniec atrakcji w Klubie Senior +. Kolejne czekają w najbliższych miesiącach.

SC