Sezon Nordic Walking rozpoczęty

Ogólnopolskie Zawody Nordic Walking zorganizowane zostaną 21 maja na stadionie MOSiR w Lubartowie. Impreza odbędzie się  już po raz trzecia, a wchodzi w skład Pucharu Lubelszczyzny „Lubelskie też chodzi”. Organizatorami są Klub Aktywnych ART- FIT i MOSiR Lubartów.

 

Jak twierdzą organizatorzy – ważniejsze jednak od medali, pucharów i wyników jest zawsze zabawa, radość ze wspólnego spędzania czasu, nawiązywanie nowych znajomości i przebywanie w towarzystwie ludzi „pozytywnie zakręconych”. Na pewno impreza w Lubartowie dostarczy wielu pozytywnych wrażeń, pozwoli zachwycić się pięknem nadwieprzańskich łąk oraz zachęci wielu mieszkańców do aktywności.W tym roku cykl zawodów rozpoczął się 16 kwietnia w Białej Podlaskiej, gdzie do rywalizacji stanęło prawie 200 zawodników. Członkowie Klubu Aktywnych Art – Fit zdobyli medale na dystansach 5 km i 10 km, w swoich kategoriach wiekowych:

1. miejsce: Jarosław Czarnecki

2. miejsca: Grażyna Marczak, Halina Żeromska, Janusz Kobyłka

3. miejsca: Ilona Skałecka, Beata Matyjaszczyk, Renata Wolska

Sportową rywalizację będzie można kontynuować, gdyż następne zawody pucharowe odbędą się w: Adamowie -2 lipca, w Międzyrzecu Podlaskim – 13 sierpnia, w Łukowie – 17 września, a finał w Radzyniu Podlaskim – 8 października.

Zapisy na zawody możliwe są w formie elektronicznej na stronie http://www.e-gepard.eu/ oraz w linku na naszym profilu: https://www.facebook.com/artfitlubartow/ , a także na profilu Pucharu: www.facebook.com/Puchar-Lubelszczyzny-Nordic-Walking-LUBELSKIE-TEŻ-CHODZIart fit. Tu też zawsze aktualne informacje o zawodach i sponsorach.