„Sklep z facetami” – kto wystąpi w Lubartowie

19 lutego o godz. 17.00 w Lubartowskim Ośrodku Kultury będzie można obejrzeć komedię teatralną „Sklep z facetami”. Znamy już obsadę, która zawita do naszego miasta:

– Patrycja Szczepanowska (Aktorka, lektorka i dziennikarka. Zagrała kilkadziesiąt ról filmowych i teatralnych. Popularność zyskała dzięki wiodącym rolom w serialach telewizyjnych: „Lokatorzy”, ”Plebania”, „U fryzjera”. Współpracowała z licznymi scenami teatralnymi w Polsce, min. z Teatrem Polonia w Warszawie oraz w Teatrem na Woli. Obecnie film „Dzik” reż. Damian Lu Wenta i Łukasz Chojecki, w którym gra główną kobieca rolę dostaje się z sukcesami na kolejne festiwale filmowe. Aktorkę można oglądać również na deskach warszawskiego Och Teatru w „Prapremierze Dreszczowca” oraz na katowickiej scenie Old Timers Garage w „Żonie do adopcji”.)

– Marcin Piętowski (Popularność zyskał licznym rolom telewizyjnymi i filmowym. Znany mi.n. z roli ks. Artura Góreckiego w serialu „Plebania”, kapitana policji Arka w „Dziewczynach ze Lwowa” czy Łukasza Madeja z „Tajemnicy Zawodowej”. Obecnie gra jedną z wiodących ról Zbigniewa z Brzezia w serialu „Korona Królów. Jagiellonowie”.)

– Sonia Jachymiak (Zagrała wiele ważnych ról teatralnych, w tym Pudney w „Per Procura” w reż. B. Zaczykiewicza, Julię w „Moście nad doliną” w reż J. Grabowieckiej, Julię w „Letnikach” w reż M. Kotańskiego również Czarownicę w „Mistrzu i Małgorzacie” w reż. J. Kijowskiego. Obecnie aktorkę można oglądać na małym ekranie w roli Eweliny w „Szpitalu Dziecięcym” oraz na teatralnych deskach w Teatrze Małego Widza w Warszawie.)

„Marzenę w dniu urodzin zostawia wieloletni partner. Jej świat ległby w gruzach gdyby nie zwariowana młodsza siostra, która zabiera ją do „Sklepu z facetami” – warto to obejrzeć.