ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH W REGIONALNYM CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ

Tradycją Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej jest uroczyste powitanie nowych uczniów podczas ślubowania klas pierwszych. Również w tym roku szkolnym, w październiku, miało miejsce to uroczyste wydarzenie. W kameralnych warunkach spowodowanych podwyższonym reżimem sanitarnym uczniowie ośmiu klas pierwszych Technikum Zawodowego i Branżowej Szkoły I Stopnia zostali oficjalnie przyjęci w poczet społeczności szkolnej.

Tradycyjnemu ślubowaniu towarzyszyła uroczystość związana z Dniem Edukacji Narodowej, potocznie zwanym Dniem Nauczyciela. W tak ważnym dniu nie mogło zabraknąć ciepłych słów i życzeń skierowanych do nauczycieli i pracowników szkoły.

Mimo wielu tegorocznych ograniczeń związanych z pandemią Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej stara się pielęgnować tradycję i ceremoniał szkoły. Stara się także, aby wszyscy uczniowie zdobyli nie tylko wiedzę i umiejętności zawodowe, ale nauczyli się także „nie tylko „wegetować, ale zostawić trwały ślad” .

Życzymy wszystkim naszym uczniom, nie tylko pierwszoklasistom, aby w szkole znaleźli sposób na pozostawienie po sobie trwałego śladu oraz podejmowali w życiu same trafne decyzje.