Spektakl komediowy w LOK

Spektakl komediowy „Prezent urodzinowy” będzie można obejrzeć 8 listopada o godz. 19.00 w Lubartowskim Ośrodku Kultury.

„Prezent urodzinowy” to znakomita farsa z zaskakującymi zwrotami akcji. Po raz pierwszy w Polsce, sztuka zostaje przeniesiona w lata trzydzieste, co nadaje specyficznego klimatu tamtych lat. Akcja sztuki toczy się w londyńskim hotelu. Jednocześnie będziemy w dwóch osobnych pokojach, a wszystkiego na miejscu dopilnuje on, nietuzinkowy kelner Tony, który widział już nie jedno i niewiele potrafi go zaskoczyć, aż do tego momentu.

Na scenie zobaczymy pięcioro aktorów, którzy przeniosą nas do innego świata, do zwariowanego świata, do świata nieprawdopodobnych sytuacji, do świata komicznych nieporozumień, do świata Tony’ego. Będziemy świadkami wielu zaskakujących pomyłek, fantastycznych kreacji aktorskich, wspaniałych dialogów, a wszystko to w reżyserii Wojciecha Błacha, reżysera spektaklu „Weekend z R.” który od kilku lat bawi Was do łez.
Autorem farsy jest Robin Hawdon, co już samo w sobie zapowiada zwariowaną komedię omyłek i niespodzianek przygotowanych dla Widza. „Prezent urodzinowy” przyniesie ogromną dawkę śmiechu, gwarantowaną przez samego autora.


Reżyseria: Wojciech Błach
Przekład: Elżbieta Woźniak

Bilety dostępne na https://bit.ly/LubartowPrezent

Rezerwacje grupowe tel. 668-156-310

Bilety do nabycia online też:

www.agencjadiabel.pl

www.biletyna.pl

www.kupbilecik.pl

www.ebilet.pl