Sukcesy pracowni plastycznej

Silna reprezentacja  pracowni plastycznej PMDK w Lubartowie zakończyła stary rok z sukcesami w X Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Mój Anioł. Spotkanie z Aniołem” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i Starosty Krasnostawskiego. Nagrodę w kategorii kl. IV-VI otrzymała Nikola Woch, a  wyróżnienia Anna Drozdowska (kategoria: przedszkole),  Roksana Wrzos ( kategoria: kl. IV-VI),  Hanna Kostyła i  Julia Szalast (obie w kategorii kl. VII-VIII).  Ponadto do wystawy pokonkursowej komisja zakwalifikowała pracę Tosi Robak. Wszystkie laureatki z PMDK  pracują pod kierunkiem pani Edyty Weremczuk. Sukces w krasnostawskim konkursie to ogromne wyróżnienie – jury wyłoniło nagrodzonych spośród 1419 nadesłanych prac, które trafiły na konkurs ze 192 placówek.

Organizator konkursu –  MDK w Krasnymstawie – zadbał o publikację prac w okolicznościowym  folderze, zapraszamy do obejrzenia:

https://drive.google.com/file/d/14mx77bQycYIC6eotXNN-LVbI7dVrQKa7/view?fbclid=IwAR11ubypt43U0ZrPyJLyLhM0nTcDRvVIQ5ePujr5zeDG_N-QhSgVOlZvRf8