Sukcesy zawodników MKS „Lubartów”

V-ce Mistrz Polski Młodzieżowego Klubu Sportowego 'Lubartów’
11 maja w Warszawie odbyły się XV Mistrzostwa Polski ADCC – największej na świecie organizacji submission fighting. Marcin Urban zawodnik Młodzieżowego Klubu Sportowego 'Lubartów’ wystartował w kategorii Masters II do 76 kg. Walka o złoto zakończyła się w czwartej minucie przez kontuzję szyi oraz mięśnia czworogłowego. Należy zaznaczyć, że to Lubartowianin w drugiej minucie walki sprowadził oponenta z Warszawy do parteru poprzez dźwignie na szyję, lecz zabrakło milimetrów aby zakończyć zawody na 1 stopniu podium. Marcin pragnie podziękować za finałową walkę swojemu przeciwnikowi – Markowi Majkutowi zawodnikowi Warszawskiego Huntera MMA oraz serdecznie gratuluje! Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy go wspierali, przyczynili się do wyjazdu na zawody oraz szczególne podziękowania dla Trenera Tomasza Nebelinga. Już niedługo kolejne starty i kolejne wyzwania przed zawodnikami MKSu!
Kolejny sukces zawodnika Młodzieżowego Klubu Sportowego „Lubartów”
Dnia 12 maja w Lublinie odbył się 7 Maraton Lubelski. Andrzej Orłowski z MKSu dumnie reprezentował nasze miasto. Zajął On 20 miejsce ze wszystkich startujących na królewskim dystansie maratońskim w Lublinie. W biegu brało udział ponad 600 osób z czego 507 sukcesywnie ukończyło rywalizację 42 km trasy. Wśród wszystkich mężczyzn Andrzej Orłowski uplasował się na 18 miejscu. W swojej kategorii wiekowej M18+ mężczyzn (18-29 lat) stanął na drugim stopniu podium. Czas netto, jaki uzyskał to 3 godziny 10 minut 02 sekundy.